Informacja dla rodziców

Lista dzieci zakwalifikowanych - do pobrania

Lista - zakwalifikowani 2021

Informacja dla rodziców dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Nr 18 w Cieszynie

Prosimy o pobranie i wypełnienie deklaracji  „Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola.

Można zrobić skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji  i przesłać na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Można  oddać w przedszkolu w godzinach  dopołudniowych.

Ogłoszenie!

Dyrektor Przedszkola Nr18 w Cieszynie ogłasza rekrutację na nowy rok szkolny 2021/2022.

1. Rekrutacja do przedszkola będzie prowadzona w ramach naboru elektronicznego.

2. Logowanie do systemu odbywa się poprzez stronę internetową www.cieszyn.przedszkola.vnabor.pl

3. Elektroniczna rekrutacja do przedszkola będzie trwała od dnia 26 lutego 2021 r. od godz. 8.00 do 12 marca 2021 r. do godz. 15.00 i obejmie wprowadzanie danych dzieci do systemu oraz składanie papierowej wersji zgłoszenia w  siedzibie Przedszkola Nr18 w Cieszynie, ul. Z. Kossak- Szatkowskiej 6.

4. Szczegółowe zasady rekrutacji dostępne są w siedzibie placówki.